Het Nationale Privacycongres 2021
- Start date:
- 5 November 2021
- Duration:
- 1 day
- Legal area:
- Privacy en ICT recht
- Course:
- Congress
- Accreditations
- NOVA:
- 6
Op Vrijdag 5 november 2021 organiseert de Universiteit Leiden de 12e editie (sinds 2009) van Het Nationale Privacycongres (NPC). Het NPC is inmiddels uitgegroeid tot een jaarlijks evenement waar advocaten, bedrijfsjuristen, compliance en privacy officers, functionarissen gegevensbescherming en rechters, die zich met het vakgebied bezighouden, samenkomen om de laatste ontwikkelingen en jurisprudentie op Nederlands en Europees niveau te bespreken. Wat gebeurde er in 2021 en wat kunt u de komende tijd verwachten?. Minimaal 3 jaar praktijkervaring in het betreffende vakgebied; hoog kennisniveau privacyrecht is aanwezig bij de deelnemer. Alle leden van de VPR en VPR-A ontvangen een korting van €95!
Het Nationale Privacycongres 2021 zal worden georganiseerd in samenwerking met:
-
Prof. dr.mr. G-J. (Gerrit-Jan) Zwenne, advocaat en partner bij Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn te Den Haag en hoogleraar eLaw @ Leiden Centrum voor Recht en de Informatiemaatschappij, Universiteit Leiden.
-
Mr. dr. (Hester) de Vries, advocaat en partner Kennedy Van der Laan, tevens universitair docent Universiteit Utrecht. Zij is een van de vooraanstaande Nederlandse deskundigen op het gebied van de wetgeving ter bescherming van persoonsgegevens
-
Mr. Q. (Quinten) Kroes, advocaat en partner bij Brinkhof, en adviseert en procedeert over technologie- en privacyregulering. Hij schrijft en spreekt regelmatig over privacy.
Doelgroep
Het Nationale Privacycongres is gericht op privacy specialisten. Advocaten, bedrijfsjuristen, compliance officers en privacy officers, functionarissen gegevensbescherming, de rechterlijke macht. Van deelnemers verwachten we praktijkervaring in het betreffende vakgebied, ofwel een hoog kennisniveau van het privacyrecht.
Corona-maatregelen Nationale Privacycongres 2021
De locatie van het Nationale Privacycongres, Mövenpick Hotel Amsterdam, voldoet aan de gestelde coronamaatregelen van het RIVM en de Universiteit Leiden. Hotel Mövenpick Amsterdam treft extra hygiënemaatregelen. Bij aankomst in het hotel wordt u gecontroleerd op een coronabewijs!
09.00 uur: | Ontvangst en registratie |
09.30 uur: | Welkom en opening |
09.35 uur: | Wat gebeurde er in 2021? Gerrit-Jan Zwenne (Partner Pels Rijcken) |
10.30 uur: |
One Stop Shop – niets meer te wensen maar toch niet gelukkig … |
11.15 uur: | Pauze |
11.30 uur: |
''De botte bijl van het privacytoezicht: over de steeds strengere uitleg van de drie belangrijkste rechtmatigheidsgrondslagen onder de AVG” |
12.30 uur: | Lunch |
13.30 uur: | De Hypocrisie van Privacybescherming Peter Olsthoorn (Journalist) |
14.30 uur: | Pauze |
14.45 uur: | DPIA's naar het gebruik van telemetrie en cloudtoepassingen van grote Amerikaanse aanbieders Sjoera Nas (Privacy Company) |
16.00 uur: | Interview “Het toegenomen belang van data en privacy in het takenpakket van de ACM” Martijn Snoep (bestuursvoorzitter van de ACM) en Axel Arnbak (advocaat de Brauw Blackstone) |
16.45 uur: | Borrel |
Mövenpick Hotel Amsterdam
Piet Heinkade 11, 1019 BR Amsterdam
Bij aankomst in het hotel wordt u gecontroleerd op een coronabewijs!
€ 695,00 (vrij van btw) inclusief consumpties, borrel na afloop en digitaal cursusmateriaal
10% korting voor Leidse Alumni
95,00 korting voor leden van de VPR & VPR-A.
Contact details
Do you have questions about our products or services? Contact us!
By phone:
+31 (0) 71-5278666
By mail:
pao@law.leidenuniv.nl